Школа фінансової грамотності
Правила розумного поводження з грошима, які має засвоїти кожен
Школа фінансової грамотності
Правила розумного поводження з грошима, які має засвоїти кожен
В Україні 70% працівників незадоволені розміром свого доходу. Про це йдеться в дослідженнях великого кадрового порталу. Зарплати не вистачає навіть на базові потреби, а на великі покупки доводиться брати в борг.

OBOZREVATEL у рамках спецпроєкту з банком ПУМБ розповість, як правильно витрачати гроші, де вигідніше купувати і як користуватися своєю карткою. Прагнете фінансового успіху? Почніть з простих правил і маленьких кроків.
Як правильно витрачати зарплату і що робити, якщо закінчилися гроші
Експерти розповідають: тільки 5% українців розуміють, що потрібно відкладати і зберігати. Решта 95% живе сьогоднішнім днем. Головне завдання свідомої людини – виробити систему й дотримуватися її. Як саме? Розповідаємо.
Детальніше
Як правильно купувати в кредит і не переплачувати
У Чорну п'ятницю і напередодні свят товари продають із великою знижкою. Якщо немає потрібної суми, можна скористатися кредиткою або розстрочкою. Як вигідніше купувати в борг і які правила враховувати, читайте у матеріалі.
Детальніше
Як і у кого правильно брати в борг: поради від банку
Українці в період великих знижок традиційно витрачають більше. Іноді такі витрати виправдані. У яких випадках варто оформити кредит, як це правильно зробити і у кого можна брати гроші — читайте у новому матеріалі.
Детальніше
©2020 Все права защищены

Made on
Tilda