T
Інсулін: століття врятованих життів
100 років тому сталося одне з найбільших відкриттів сучасної медицини: канадські вчені змогли виділити інсулін, який став порятунком для людей із цукровим діабетом. Однак навіть після сотні років успішного лікування інсуліном, серед людей по всьому світу існує упередження щодо такого лікування та страх перед існуліном.

Кількість українців з високим рівнем цукру в крові становить 7,1%, згідно з даними STEPS. Але на жаль не кожен, кому необхідна інсулінотерапія, погоджується на таке лікування. У більшості випадків це відбувається через страхи, навіяні необгрунтованими міфами.

Щоб розвіяти сумніви щодо користі і необхідності правильного лікування діабету, OBOZREVATEL та Novo Nordisk запускають спецпроєкт "Інсулін: століття врятованих життів", у рамках якого експерти розкажуть все про інсулін і допоможуть розібратися, чи варто його уникати.

Давайте знайомитися: інсулін

Що ж насправді являє собою інсулін? Як його відкрили, і чому це відкриття стало спасінням для мільйонів? Чому його застосування є таким важливим при цукровому діабеті? На ці та інші питання відповіла ендокринолог, заслужена лікарка України Лариса Ніфонтова.

Детальніше
Найнебезпечніші міфи про інсулін
Препарати інсуліну існують вже століття, але навколо них досі циркулюють дивні чутки.Вони найчастіше стають перешкодою для початку лікування, здатного істотно поліпшити стан пацієнтів із цукровим діабетом. Експертка розвінчала найпопулярніші з цих міфів.
Детальніше
Інсулінотерапія – чи варто боятися? Відповіді експертів
3-5% пациентов отказываются от применения инсулина. В итоге они возвращаются к доктору с просьбами назначить им препарат. Как подобрать тот самый препарат, который обеспечит комфортную и долгую жизнь? На все важные вопросы отвечают эксперты.
Детальніше
Діабет першого і другого типу: в чому різниця
Який би тип цукрового діабету не був виявлений у пацієнта, для гарного самопочуття йому необхідна правильно підібрана інсулінотерапія. Часто можна почути, що перший тип діабету – інсулінозалежний, другий – інсулінонезалежний, проте медики готові сперечатися з такою характеристикою.
Детальніше
Чи стане цукровий діабет виліковним?
Наука не стоїть на місці, і зараз вже існують інноваційні розробки, які значно спрощують життя. І можливо, в недалекому майбутньому здійсниться заповітна мрія кожної людини з таким діагнозом – хворобу можна буде перемогти раз і назавжди.
Детальніше

NN.UA.04.06.2021
Фото: OBOZREVETEL/GETTY, пресслужба Ново Норідс Україна
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, викладеної у матеріалах спецпроєкту
©2021 Усі права застережено
Made on
Tilda